2

Nový web Soft Sofa!

Nový web Soft Sofa!

Nový web Soft Sofa!

Nový web Soft Sofa!

Po dvouměsíční práci vám představujeme nový web. Máme z něj radost a doufáme, že bude sloužit Vám, kteří sem přicházíte.Nový web by vám měl pomoci v rychlejší orientaci a k pohodlnějšímu dohledání informací.

Snažili jsme se stránky udělat co nejjednodušší,ale zároveň co nejúplnější co do obsahu informací.

Nový web Soft Sofa by vám měl přinést všechny informace, které by jste měli potřebovat.

 Co je na webu nového ?

Velkou novinkou je z naší strany uveřejnění rámcových cen. Věříme, že to přispěje k jednoduššímu domlouvání jak z Vaší tak z naší strany. Taktéž jsme zavedli vybírání záloh. I to by mělo ve výsledku pomoci k co nejhladšímu průběhu během vaší události.

Nový web je doplněný o blog, ve kterém vám budeme přinášet aktuální dění okolo Soft Sofa. V sekci média najdete veškeré možné informace jak hrajeme, vypadáme.Videa, fotografie a nahrávky Soft Sofa.

V sekci band se můžete dozvědět více o nás. Najdete zde také důležité informace ke stažení jako je playlist a stage plan.

Také nepřehlédněte sekci FAQ – často kladené dotazy. Co nejednodušší formou jsme se snažili seřadit a odpovědět na nejpravděpodobnější dotazy, které můžete vznášet. Mělo by vám to pomoci co nejrychleji dosáhnout na ty informace, které hledáte.

Na stránkách také najdete malou ikonu Email  email-button Ta slouží k odeslání konkrétní stránky do emailové schránky. Ke stejnému účelu slouží nápis Email this page.

Věříme, že tyto úpravy Vám přinesou větší komfort při hledání na stránkách a nový web si užijete stejně jako my!

Bavte se SOFAstikovaně, bavte se s živou hudbou!

Váš Soft Sofa Team

 

 Showbook

 Nový web Soft Sofa!Nový web Soft Sofa!Nový web Soft Sofa!Nový web Soft Sofa!Nový web Soft Sofa!Nový web Soft Sofa!Nový web Soft Sofa!Nový web Soft Sofa!Nový web Soft Sofa!Nový web Soft Sofa!Nový web Soft Sofa!Nový web Soft Sofa!Nový web Soft Sofa!Nový web Soft Sofa!Nový web Soft Sofa!Nový web Soft Sofa!Nový web Soft Sofa!Nový web Soft Sofa!Nový web Soft Sofa!Nový web Soft Sofa!Nový web Soft Sofa!Nový web Soft Sofa!Nový web Soft Sofa!Nový web Soft Sofa!Nový web Soft Sofa!Nový web Soft Sofa!Nový web Soft Sofa!Nový web Soft Sofa!Nový web Soft Sofa!Nový web Soft Sofa!Nový web Soft Sofa!Nový web Soft Sofa!Nový web Soft Sofa!Nový web Soft Sofa!

 

 

 

 

facebooktwittergoogle plus